برای رسیدن به اهدافت برنامه ریزی کن

در مهایار چه به دست می آورید؟

مهایار یک  برنامه مدون سه ماهه برای تمام افرادی است که به دنبال تغییر مسیر زندگی خود و علاقمند به آموزش و کسب مهارت می باشند. این برنامه طوری طراحی شده است تا افراد با کمک آن بتوانند مهارت و دانش خود را ارتقاء دهند، استعدادهای بالقوه خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، بتوانند ایده ه­ای خلاقانه و کاربردی ارائه دهند، توانایی­ های خود را بهبود بخشند و به عنوان یک نیروی کار ماهر و کارآمد عضو کارگروه­ های تخصصی مرکز مها بشوند و در نهایت به کسب و کارهای نوپا بپیوندند یا کسب و کار خود را راه ­اندازی کنند.

آموزش و کسب مهارت

شما با تکمیل فرآیند ثبت عضویت و فرم استعدادیابی سنجش می­شوید و آموزش‌های فشرده‌ و کاربردی پیرامون موضوعاتی در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارهای اینترنتی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت دریافت می‌کنید و در زمینه ی استعدادهای خود، مهارت کسب می­کنید.

منتورینگ و مشاوره تخصصی

مها برای شما کارگاه و منتورینگ­ های تخصصی بصورت حضوری و آنلاین، با موفق ترین کارآفرینان و باتجربه ­ترین اساتید مطرح  کشور، برگزار می‌کند. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند تا که شما با استفاده از مشاوره ها و تجربه دیگران رشد خود را شتاب دهید و بتوانید مهارت خود را افزایش دهید. مربیان و منتورها در این طرح بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

مهارت افزایی، کارآموزی و دورکاری

فضای کاری مها برای شما طوری طراحی شده است که می­توانید برای یک مدت مشخص به عنوان کارآموز در پیشبرد پروژه­ های ما مشارکت کنید و توان مهارتی خود را بالا ببرید. همچنین می­توانید از این فرصت بصورت حضوری یا دورکاری بهرمند گردید.

فرصت شغلی و شبکه سازی

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما در مها افراد توانمند عضو کارگروه ­های تخصصی خود را به شبکه ای از شرکت، مراکز و ارگان­ ها و مربی­ ها، متخصصان جویای نیروی کار ماهر وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت افراد و برنامه ما است. در درون این شبکه، افراد رزومه و برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

مزایا و سرویس ها

هدیه ویژه ما برای شما به عنوان عضو کارگروه­ های تخصصی مها، بهرمندی از کلیه خدمات مها با تخفیف 50% می­باشد و همچنین ما در تمام این مدت کنار شما خواهیم بود تا بتوانید به راحتی ایده خود را اجرایی و کسب و کار اینترنتی موفقی را راه اندازی کنید.

در مهایش چه به دست می آورید؟

مهایش یک برنامه مدون سه ماهه برای کارفرمایان، مدیران و صاحبان کسب و کارها است که به دنبال ایجاد تحولی بزرگ در دنیای کسب و کار خود می باشند. بهتر است بدانید با افزایش رقبا و کاهش سهم بازار در کسب و کار های کوچک، باید فکری به حال توسعه بازار خود و افزایش سهم بازار از بازار ملی و بین المللی بکنید، که با شرایط فعلی و اقتصادی، برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل مها برای کمک به کسب و کارهای کوچک امکانی را فراهم آورده تا بتوانید، تنها راه برای ورود به دنیای شگفت انگیز اینترنت و توسعه برندتان را با امنیت خاطر و نیروی کار ماهر، سهم خود را افزایش دهید.

منتورینگ و مشاوره تخصصی

مها برای شما کارگاه و منتورینگ­ های تخصصی بصورت حضوری و آنلاین، با موفق ترین کارآفرینان و باتجربه­ ترین اساتید مطرح  کشور، برگزارمی‌کند. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند تا که شما با استفاده از مشاوره ها و تجربه دیگران رشد کسب و کار خود را شتاب دهید و بتوانید سهم تان از بازار را افزایش دهید. مربیان و منتورها در این طرح بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

آموزش و کسب مهارت

شما با تکمیل فرآیند ثبت عضویت در کارگروه کارآفرینان و دریافت مشاوره تخصصی، به  نقاط مثبت و منفی کسب و کار خود پی خواهید برد و از آموزش‌های فشرده‌ و کاربردی پیرامون موضوعاتی در حوزه مدیریت کسب و کارهای اینترنتی،در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت بهرمند خواهید شد.

خدمات مها

فضای کاری ما برای شما به عنوان یک کارآفرین، مدیر و صاحب کسب و کار، طوری طراحی شده است که می­توانید برای مدیریت هوشمندانه کسب و کارتان با رویکرد بهینه سازی، با امنیت خاطر از خدمات ما در مدیریت شبکه های اجتماعی و نیروی کار ماهر در کارگروه های تخصصی مها، بهرمند گردید و سهم خود را از بازار افزایش دهید. همچنین می­ توانید از این فرصت برای بهرمندی از نیروی کار ماهر بصورت حضوری یا دورکاری اقدام نمایید.

فرصت شغلی و شبکه سازی

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما در مها افراد توانمند عضو کارگروه­ های تخصصی خود را به شبکه ای از شرکت، مراکز و ارگان ­ها و مربی­ ها، متخصصان جویای نیروی کار ماهر وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت افراد و برنامه ما است. در درون این شبکه، افراد رزومه و برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

مزایا و سرویس ها

هدیه ویژه ما برای شما به عنوان یک کارآفرین یا عضو کارگروه­ های تخصصی مها، بهرمندی از کلیه خدمات مها با تخفیف 50% می­باشد و همچنین ما در تمام این مدت کنار شما خواهیم بود تا بتوانید به راحتی ایده خود را اجرایی و کسب و کار اینترنتی موفقی را راه اندازی کنید.